Tootegrupid

Chiptuning

Chiptuning ehk mootori ja käigukasti tarkvara optimeerimine ja DPF (diesel particulate filter) ehk tahmafiltri eemaldamine ja SCR Adblue süsteemi eemaldamine.

chiptuningPakume juba alates 2007 aastast,koostöös Leedu juhtiva ja väga kogenud tuuningettevõttega Galingas.LT ,kes on tegev juba aastast 2006, professionaalset abi sõiduautode ja kaubikute mootoritarkvara optimeerimisel, mille tulemusena tõuseb mootorivõimsus 15-30% ning alaneb sõiduki kütusekulu 5-20%. Meie peamine sihtgrupp on alates 2001a toodetud ja turboga varustatud bensiini- ja diiselmootoritega sõidu- ja pakiautod (k.a. alates 2009 väljalaskeaastaga EURO5 ja EURO6 heitmenormiga sõidukid, mille mootori juhtarvuti on nn. tuningprotected).

Kasutame juhtplokkide programmeerimiseks ainult legaalset riistvara juhtivatelt tootjatelt CMD, Alientech, Abrites jne...  Seetõttu saame  ligi valdavale enamusele uute sõidukite juhtplokkidele läbi diagnostikapistiku ning juhtplokki sõidukilt eemaldamata. Suudame "ellu äratada" ka mootori juhtplokid, mis on rikutud katsetest tuunida neid erinevate piraatseadmete ja tarkvaradega. Meie poolt pakutav chiptuning ei vähenda mootori tööressurssi ega kahjusta mootorit. Teostame ka VAG grupi DSG/S-Tronic , Multitronic ning  BMW ZF8 käigukastide tarkvara optimeerimist, mille tulemusena on võimalik muuta pöördemomendi piirajat, aktiveerida launch kontrolli jne...

 Chiptuningu hinnainfot saab telefonil +372 521 4378 ja e-maililt meelis(nospam)hmkauto.ee

 Sõiduki võimsusekasvu numbrites, peale tarkvara muudatusi, saad vaadata siit

 

dpf-warning-light dpf-eemaldamine dpf-remove

Meie poolt pakutavate teenuste hulka kuulub ka DPF(diesel particulate filter)või FAP(filtre à particules) ehk tahmafiltri eemaldamine koos DPF funktsioonide kustutamisega mootori juhtarvuti tarkvarast ning SCR (Selective catalytic reduction) väljalülitamine. Kui Teile valmistab muret armatuurlaual põlev tahmafiltrikujutisega tuli ja autol on jõud kadunud ning Te uut DPF-i osta ei soovi, saate abi meilt kübemefiltri eemaldamise näol. Lisaks võime välja lülitada ka erinevate veateadete kuvamise, kiirusepiiraja, Start-stop süsteemi ja erinevaid klappe, andureid. Saame taastada sõidukil originaalseadeid ka juhul, kui muudatused pole meie poolt teostatud.

Kindlasti tasuks silmas pidada fakti, et kuna reeglina ummistub sõidukil tahmafilter mingisuguse toitesüsteemi rikke tõttu, oleks mõistlik enne tahmafiltri eemaldamist teha sõidukile põhjalik toitesüsteemi diagnostika ja vajadusel remont, kuna väga tihti normaliseerub peale sõiduki toitesüsteemi remonti ka tahmafiltri töö. Kuna omame valdavale enamusele automarkitele margiesinduse tasemel diagnostikaseadmeid ja teadmisi, pakume proffessionaalsel tasemel diagnostikateenust. Juhtumite puhul, kus on vaja näiteks pihustistendi teeme tihedat koostööd firmaga Diislimeister OÜ, kellelt saab abi ka väga keeruliste probleemide korral.

 

Alati on vajadusel võimalik taastada sõiduki algsed seaded, mida säilitame oma andmebaasis.